ŞARTEKS

Hakkımızda

Şarteks'e Hoş Geldiniz!

Kurulduğumuz günden bugüne ülke ekonomisine katkı sağlamanın ve ihracat yapmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
 
Şarteks olarak kurumsal iş elbiseleri ve kumaş üretimi alanlarında yurtiçi ve yurtdışına hizmet vermekteyiz.
 
Ürünlerinin kalite standardı, sürekli yenilenen teknolojisi ve yönetimde yenilikçi uygulamaları ile faaliyetini sürdüren Şarteks, zengin ürün ve renk çeşidini, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Misyonumuz

Müşteri beklenti ve taleplerini merkez odaklı alarak, iyileştirmeye açık tüm süreçlerimiz ile yüksek kalite, hızlı servis ve yenilikçi çözümler sağlamak.

Toplumumuzun ihtiyaçlarına sosyal projelerle destek vermek.

Her şeyden önce çalışanlarıyla bir aile olma bilinci içerisinde, tüm ekibinin yaratıcılığını ve verimli çalışmalarını teşvik eden teknoloji ile desteklenmiş çalışma platformunu temin etmek.

Tek lokasyonda entegre üretimi sağlarken arge ve tasarım faaliyetleri ile, bilişim teknolojilerinin desteğiyle tekstilde ve tekstilin çeşitli alanlarında çalışmalar sürdürerek global sektöre ve kurumumuza katkı sağlamak. 

Kurum içi ve kurum dışı bilgi güvenliğinin öneminin farkında olarak Bilgi güvenliği yönetim sisteminin devamlılığını sağlamak.

Çevre bilincini oluşturarak yaygınlaşmasını sağlamak.

Vizyonumuz

Tekstil sektöründe, yerli ve global pazarda çağdaş, inovatif ve kurumsal anlayışla, tek lokasyonda entegre üretim yapan ve sürdürülebilir teknoloji üreterek yeni ufuklar açan bir dünya markası olmak.